Agrostis Trávníky, s.r.o.
Npor. Krále 16
683 01 Rousínov u Vyškova

Tel: 517 370 607
603 950 236, 732 687 628
agrostis@agrostis.cz


Mapa stránek

Hnojiva COMPO

Hnojiva Compo

Představujeme vám prvotřídní hnojiva COMPO, která patří ke špičce ve svém oboru. Ať už sháníte univerzální hnojiva se stabilizátorem dusíku, nebo naopak speciální travní hnojiva, půdní kondicionéry, zásobní hnojiva s dlouhodobým účinkem nebo organická minerální hnojiva, pak výrobky COMPO jsou pro vás ideální volbou. V případě hnojiv COMPO se jedná o vysoce kvalitní produkty, které zajistí dokonalou péči o vaši půdu a rostliny, které pěstujete. Vybírat můžete hnojiva různého složení či účelu: například startovací hnojiva COMPO pro zakládání trávníků, dlouhodobá hnojiva pro zvýšení odolnosti rostlin, krátkodobá hnojiva pro akutní dodávku chybějících živin apod. V nabídce hnojiv COMPO najdete jak granulovou, tak i tekutou formu hnojiva.

Vybíráme z nabídky hnojiv COMPOUniverzální hnojiva COMPO

        Hnojiva Compo - Blaukorn Classic 12-8-16+3+ME        Blaukorn Classic (univerzální hnojivo COMPO)                                                       Blaukorn N-Max 24-5-5+2 - Hnojiva Compo         Blaukorn N-Max (univerzální hnojivo COMPO)        

                                

Univerzální hnojiva COMPO se stabilizátory dusíkuZásobní dlouhodobá hnojiva COMPOKapalná minerální a organická hnojiva COMPOVyvážený poměr živin pro období, kdy půda trpí suchem a jinými devastujícími vlivy je velmi důležitým faktorem – právě tohoto faktu je si vědom výrobce hnojiv COMPO, proto jsou hnojiva propracovaná nejen s ohledem na skladbu živin, ale i roční období, způsob a poměr uvolňování látek do půdy apod. Hnojiva COMPO zaručují přírodní a šetrné vyživování s okamžitým účinkem.

Pod značkou COMPO lze zakoupit i půdní kondicionéry, jenž společně s hnojivy tvoří ideální složku pro zlepšení kvality půdy, ať už se jedná o vodní kapacitu nebo tolik potřebnou složku živin. Například půdní kondicionér Agrosil je skvělým prostředkem podporujícím růst rostlin a jejich kořenových systémů.

O značce COMPO

Pověstná německá preciznost a dokonalé provedení v prvotřídní kvalitě – to jsou hnojiva COMPO. Firma se sídlem ve městě Münster je přední světovou špičkou nejen v produkci půdních hnojiv, ale především udává trendy na poli výzkumu v této oblasti. Převážná většina testů a vývoje nových a stále více dokonalých hnojiv COMPO probíhá v Ludwigshafenu, kde je umístěno také vědecko-vývojové agrární centrum Limburgerhof. Díky neustálým inovacím a vědeckému bádání v oblasti půdních procesů a vlivu půdních hnojiv dokázala firma COMPO během své dlouholeté historie posbírat řadu ocenění a především patentovat velké množství unikátních výrobních postupů a produktových zlepšení. V roce 1997 získala firma COMPO certifikát ISO 9001. Mezi její produktové stálice patří řady:

Hnojiva COMPO jsou známá především pro své funkční vlastnosti a schopnosti plynulého působení bez rizika popálení či výkyvů v dodávce potřebných účinných látek. Na základě dlouholetého testování jsou hnojiva COMPO upravena tak, aby se např. dusík uvolňoval postupně mimo jiné v závislosti na teplotě a vlhkosti půdy.

 

HNOJIVA COMPO KE KOUPI ZDE

Oficiální stránky firmy Compo