Agrostis Trávníky, s.r.o.
Npor. Krále 16
683 01 Rousínov u Vyškova

Tel: 517 370 607
603 950 236, 732 687 628
agrostis@agrostis.cz


Mapa stránek

Travní směsi

travní směsPotřebujete kvalitní travní směs, která bude zárukou svěže vypadajícího a odolného travnatého pažitu? Hledáte zkušeného výrobce travní směsi, jenž vám dokáže zajistit dodávku kompletního sortimentu pro založení či obnovu travnatých ploch? Pokud má váš trávník či louka opravdu dobře vypadat, pak zvolte travní směs od nás!

Specializujeme se na výrobu profi travních směsí pro různé účely použití. Ať už vytváříte okrasné travnaté plochy, pečujete o trávu na hřištích nebo toužíte založit květnatou louku, v našem sortimentu travních směsí si určitě vyberete ideální typ travního semene.

Produkci travních směsí se věnujeme více jak 10 let, zabýváme se kompletním servisem pro pěstitele trávníků, provádíme laboratorní analýzy půdy a navrhujeme plány hnojení ve vztahu k efektivnímu pěstování travnatých ploch. Každá travní směs z naší produkce je výsledkem pečlivého výzkumu v oblasti trávníkářské problematiky. Jakákoliv travní směs má garanci odrůdové pravosti a vyniká velmi dobrým standardem klíčivosti.

Zobrazit travní semena v Agrostis e-shopu

Přehled kategorií travních směsí

V našem portfoliu travních semen si vybere opravdu každý. Vyrábíme jak klasické travní směsi, tak i specifické typy pro konkrétní účely (zahrnují vybrané travní semeno dle účelu). Travní semena jsou poskládána do efektivních vícedruhových směsí tak, aby zajistila co nejefektivnější růst a odolnost.

 

Okrasné travní směsOkrasné travní směsi Rekreační travní směsiRekreační travní směsi Hřišťové travní směsiHřišťové travní směsi

Golfové travní směsiGolfové travní směsi Krajinné travní směsiKrajinné travní směsi Pastevní travní směsiPastevní travní směsi
Jetelotravní směsiJetelotravní směsi Luční směsiLuční směsi Travní směsi pro bioplynové staniceTravní směsi pro bioplynové stanice

 

Poskytneme vám travní směs (semena trávy) vhodnou spíše pro sušší plochy, stejně tak dokážeme připravit travní směs pro vlhčí lokality. Pokud potřebujete specifickou travní směs, samozřejmě vám ji rádi namícháme na zakázku. Travní semeno pro jakékoliv stanoviště najdete právě u nás. Produkujeme i speciální travní směsi na obnovu poškozených travnatých ploch.

Kvalitní receptura směsi je základem

travní směsOptimální struktura travní směsi pro konkrétní využití, včetně pečlivého výběru vhodných druhů a odrůd, jsou základem vysoké kvality našich travních směsí. Specializujeme se na lokální turemská travní semena, z nichž většinu získáváme samozběrem.

Pokud potřebujete poradit s výběrem travní směsi, nebo si nejste jisti, jak přesně a efektivně založit či renovovat váš původní trávník, neváhejte nás kontaktovat. Trávníkové osivo je naší specializací, proto umíme opravdu velmi fundovaně poradit.

Čtěte více: Travní směsi trochu JINAK a někam JINAM

Článek s tipy k založení trávníku

 

 

 

Zobrazit travní směsi v Agrostis e-shopu

-----------------------

Tematické určení stránky: travní semena, travní osivo, travní semeno, travní semena cena, tráva semena.