Agrostis Trávníky, s.r.o.
Npor. Krále 16
683 01 Rousínov u Vyškova

Tel: 517 370 607
603 950 236, 732 687 628
agrostis@agrostis.cz


Mapa stránek

Travní semena

Travní semenaChystáte se založit zahradní trávník a potřebujete výhodně nakoupit travní semena? Jste správcem sportovní plochy, kde je třeba neustále dosévat pažit travním semenem pro zachování hustoty? Představujeme vám nabídku travních semen společnosti Agrostis.

Zajistíme pro vás výběrová travní semena v podobě travních směsí různých typů/účelů. Jedná se o vysoce kvalitní travní osivo, které odpovídá místním klimatickým podmínkám. Díky tomu jsou nejen dosti odolná, ale mají prvotřídní schopnost růstu a především dobrou hustotu!

Nabídka travních semen

Zajišťujeme dodávky travních semen nejen pro běžné spotřebitele, ale i pro velkoodběratele typu fotbalových nebo golfových klubů.

 

Travní semena

Do detailu promyšlené travní směsi

Travní semena kombinujeme v konkrétních směsích tak, aby trávník, který vyroste, odpovídal co nejvíce potřebám na danou směs. Luční směsi jsou dostatečně bohaté na květy, hřištní travní osivo má vysoké zastoupení jílku vytrvalého a lipnice luční, pastevní travní směsi zase srhy laločnaté nebo kostřavy luční. Ideální skladba travních směsí vychází z našich dlouholetých zkušeností a vlastních výzkumů.

Volba správné směsi s ohledem na půdní podloží a jeho vlhkost je při nákupu travního semene enormně důležitá. Pokud si nebudete vědět rady při výběru konkrétního travního semene, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Pomůžeme vám s výběrem!

Travní semena nabízíme pro různé typy půdních podmínek. Od travních semen pro velmi suché podklady, až po travní semena do extra vlhkých stanovišt. Máme travní semena s různou skladbou bylin pro zajištění odolnosti např. sportovních trávníků, dále pak travní semena pro pastvy a senoseče, travní semena pro včely a i typologicky podle stanovišť: typu jílovitého, pískovitého atd.

 

Zobrazit travní semena na Agrostis e-shopu

 

----------------------------

Specifikace sortimentu v této kategorii: travní směs, travní směs luční, travní směs kvetoucí louka, travní směs do sucha, travní směs hřištní, luční travní směs, travní směsi, travní semena.