Agrostis Trávníky, s.r.o.
Npor. Krále 16
683 01 Rousínov u Vyškova

Tel: 517 370 607
603 950 236, 732 687 628
agrostis@agrostis.cz


Mapa stránek

Pastevní směsi pro koně

P-koně - PASTVA PRO KONĚ Pastevní travní směs pro koně bez jetelovin

                                                                                                                                                                           Koupit tuto pastevní travní směs pro koně v e-shopuPastevní směs pro koně bez jetelovin je složena z druhů poskytujících chutné krmivo, lze využít k pastvě i na seno. Směs je ověřená v mnoha pastevních areálech a splňuje dietetické parametry pro vyváženou výživu koní. Obsahuje podíl hybridu Festulolium. 

Doporučený výsevek: 30 kg/ha

Složení: Jílek vytrvalý 4n 7%, kostřava luční 13%, lipnice luční 10%, festulolium 'Felina/Hykor' 5%, festulolium 'Bečva/Perun' 9%, bojínek luční 26%, kostřava rákosovitá 30%.

PK-koně - KRAJINNÁ PRO KONĚ Krajinná travní směs pro koně

                                                                                                                                                                         Koupit tuto pastevní krajinnou travní směs v e-shopuPastevní krajinná směs pro koně neobsahuje kostřavu rákosovitou a mezirodové hybridy, takže je z pohledu ochrany přírody vhodnější do krajiny. Směs je sestavena z travních druhů, které obsahují nižší podíl fruktanů a je vhodná pro výživu koní.

Doporučený výsevek: 30-40 kg/ha

Složení: 
Trávy 100%:
Bojínek luční (Phleum pratense) ´Sobol´ 29%, Kostřava luční (Festuca pratensis) ´Otava´ 28%, Lipnice luční (Poa pratensis) ´Balin´ 10%, Psineček veliký (Agrostis gigantea) ´Václav´ 6%, Tojštět žlutavý (Trisetum flavescens) ´Horal´ 7%, Kostřava červená dl. výběžkatá (Festuca rubra rubra) ´Tagera´ 15%, Srha laločnatá (Dactylis glomerata) ´Dana´ 5%

 

-----------------------

Specifikace sortimentu v této kategorii: osivo pro koně, travní směs pro koně, pastevně travní směs pro koně, pastevní směs pro koně.