Agrostis Trávníky, s.r.o.
Npor. Krále 16
683 01 Rousínov u Vyškova

Tel: 517 370 607
603 950 236, 732 687 628
agrostis@agrostis.cz


Mapa stránek

Hnojiva ICL

Hnojiva ICLV této kategorii najdete hnojiva značky ICL– jedná se o vysoce kvalitní hnojiva od celosvětově uznávaného výrobce speciálních hnojiv nejen pro výživu travnatých ploch. Jestliže chcete mít jistotu, že váš trávník dostane vše, co potřebuje ke svému vynikajícímu růstu, odolnosti a vitalitě, pak se spolehněte právě na hnojiva ICL, která patří ve svém oboru k opravdové světové extratřídě.

Výběr z nabídky hnojiv ICL

Hnojivo ICL ProTurf 15-5-15
Trávníkové hnojivo ICL ProTurf 15-5-15
Trávníkové Hnojivo ICL ProTurf 12-5-20Trávníkové Hnojivo ICL ProTurf 21-5-6 Hnojivo ICL Sportsmaster Balanced
Trávníkové hnojivo ICL Sportsmaster Balanced
hnojivo ICL Sportsmaster High K
hnojivo ICL Sportsmaster High K
Hnojiva ICL Landscaper Pro Pre-Winter
Trávníkové hnojivo ICL Landscaper Pro Pre-Winter
Trávníková hnojiva ICL Landscaper Pro Universtar balance
Trávníkové hnojivo ICL Landscaper Pro Universtar balance

Hnojiva ICL vám umožní vypěstovat hustě zelený trávník, který potřebuje ke svému vegetativnímu růst (ale i pro samotný start při zakládání) vyvážený poměr živin a minerálů, které dokážou poskytnout trávníku prostřednictvím půdy vše, co je nezbytné k ideálnímu zakořenění a restabilizaci.

V nabídce hnojiv ICL naleznete řadu speciálních i univerzálních hnojiv na trávu, z nichž některá jsou vhodná jako krátkodobá hnojiva, jiná zase spíše jako hnojiva s dlouhodobější péčí. Právě tato variabilita ve výběru vhodného specifického travního preparátu je velkou výhodnou hnojiv ICL.

Vysokou kvalitu a propracovanost hnojiv ICL potvrzuje i speciální receptura a dokonale navržené mechanismy a vlastnosti hnojiv s ohledem na aplikaci, uvolňování a vstřebávání hnojiva dle zásad ekologičnosti. Pozvolné a úplné mechanismy distribuce výživových látek hnojiv ICL zabraňují vznikání přebytků hnojiva v půdě, kdy by mohlo docházet např. ke vstřebávání do podzemní vody apod.

Hnojiva ICL umí vyřešit téměř všechny problematické situace, jež se mohou objevit v rámci procesu výsevu a růstu trávníků. Důležitá je správná volba ideálního hnojiva ICL, které musí odpovídat danému ročnímu období, účelu, přičemž především vlastnosti účinných látek konkrétního hnojiva musí poskytnout při správném poměru a distribuci hnojiva adekvátní efekt. Proto v případě, pokud si nejste jisti výběrem vhodného typu hnojiva ICL, se na nás kdykoliv obraťte s požadavkem o radu.


HNOJIVA ICL KE KOUPI ZDE

 

Oficiální web firmy ICL