X
V případě zájmu o tento produkt nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailové adresy obchod@agrostis.cz
Informace

Pozvánka na 26. Dny zahradní a krajinářské tvorby

27.11.2023
Naše společnost se v nadcházejících dnech 29. 11. - 1. 12. zúčastní tradiční odborné konference Dny zahradní a krajinářské tvorby s letošním podtitulem "Kam kráčíš, veřejný prostore?"

Těšíme se na setkání v našem stánku, kde se i prostřednictvím našeho nového katalogu, vytištěného výhradně pro tuto konferenci, můžete obeznámit s řadou našich novinek v oblasti osiv pro příští rok. Náš personál vás rovněž mile rád pohostí výborným lokálním moravským pivem Pivečka.

V prvním bloku přednášek ve středu 29. 11. je také možné navštívit společný příspěvek naší jednatelky Ing. Marie Strakové Ph.D. a jejích kolegů Ing. Alice Dědečkové a Ing. Marka Hamaty na téma "Seznámení s připravovanou metodikou – Travní a travinobylinné porosty v celopražsky významných parcích v Praze". 

 

Aktuality Agrostis

Aktuality

V úterý 6. února zavřeno
Vážení zákazníci, v úterý 6. února máme z provozních důvodů v naší prodejně V Rousínově - Slavíkovicích zavřeno. Děkujeme za pochopení.
Pozvánka na Zahradnické fórum
Těšíme se na vaši návštěvu našeho stánku v rámci Zahradnického fóra 2024, které proběhne ve dnech 14. - 15. února v Nitře.
Jsme členy: