Agrostis Trávníky, s.r.o.
Npor. Krále 16
683 01 Rousínov u Vyškova

Tel: 517 370 607
603 950 236, 732 687 628
agrostis@agrostis.cz


Mapa stránek

Hnojivo na trávník

V této kategorii vám nabízíme trávníkové hnojivo, půdní kondicionéry a ostatní druhy hnojiv, která doporučujeme pro zlepšení vitality a podporu růstu vašich rostlin a travních porostů. Jedná se o vysoce kvalitní hnojiva na trávník, která odebíráme od předních výrobců trávníkových hnojiv. S ohledem na poměr ceny a kvality jsme zvolili pro naši distribuci trávníkové hnojivo značek COMPO a ICL. Tato hnojiva na trávník patří ke špičce ve svém oboru, o čemž svědčí i velké množství ocenění a pozitivních hodnocení samotných uživatelů.

Nabízíme:

Hnojivo na trávníkPosledních pár let jsou nejžádanější hnojiva na trávník. Souvisí to s aktuálními trendy v bydlení, kdy stále více majitelů nemovitostí zakládá okrasné zahrady nebo odpočinková travní stanoviště. V případě, že chcete svůj trávník opravdu zelený ideálně po celou sezonu, perfektně vitální a především odolný proti různým nemocem a škůdcům, pak je vhodné investovat do kvalitního trávníkového hnojiva, které vaší trávě pomůže výše uvedené vlastnosti a výsledky zajistit.

Ideální hnojivo na trávník obsahuje vhodný poměr potřebných hlavních živin, které se podílí na celkové vitalitě travního porostu. Hnojivo na trávu většinou obsahuje prvky jako dusík (pro růst a regeneraci trávy), fosfor (pro růst kořenů), draslík (odolnost trávy proti chorobám, mrazu a suchu), hořčík (podpora fotosyntézy), síra a železo (proti mechu v trávníku), apod.

 

Odborníci doporučují kombinovat travní hnojivo s půdními kondicionéry, které jsou ideálním prostředkem pro zvýšení živné i vodní kapacity půdy, zlepšují růstovou výkonnost a vhodně podporují rozvoj kořenové soustavy. Doporučujeme vám např. půdní kondicionér Agrosil.

Výběr z nabídky hnojiv na trávník:

Trávníkové hnojivo Basatop Sport
Trávníkové hnojivo Basatop Sport
Hnojivo na trávník Sportica K
Hnojivo na trávník Sportica K
Trávníkové hnojivo Landscaper Pro Pre-Winter
Trávníkové hnojivo Landscaper Pro Pre-Winter
Hnojivo na trávník - Sportsmaster Balanced
Hnojivo na trávník Sportsmaster Balanced
Trávníkové hnojivo Floranid Eagle NK
Trávníkové hnojivo Floranid Eagle NK
Hnojivo na trávník - Kali Gazon
Hnojivo na trávník Kali Gazon
Trávníkové hnojivo Fertilis Speed
Trávníkové hnojivo Fertilis Speed
Hnojivo na trávník Rasen Floranid
Hnojivo na trávník Floranid Turf
 
Trávníkové hnojivo ProTurf 15-5-15
Trávníkové hnojivo ProTurf 15-5-15
Hnojivo na trávník Landscaper Pro Universtar balance
Hnojivo na trávník Landscaper Pro Universtar balance
   

Zobrazit všechny hnojiva na trávník

Proč nakupovat hnojiva na trávník právě u nás?

Ať už se jedná o univerzální hnojiva, nebo naopak o specifické druhy hnojiv typu minerálních, organických, dlouhodobých zásobních, se stabilizátorem dusíku nebo speciálních trávníkových hnojiv, v naší nabídce najdete veškeré potřebné druhy, stačí si jen vhodně vybrat.

Nabízíme jak krátkodobá trávníková hnojiva určená pro řešení akutních problémů trávníku, tak i dlouhodobá hnojiva na trávu, která jsou zásobárnou potřebných živin a jsou schopná udržet se v půdě po dlouhou dobu, aby vhodně podporovala zdraví a růst trávy v průběhu celého roku. Takto koncipované hnojivo na trávník je ideálním pomocníkem při dlouhodobém udržování kondice a odolnosti vašeho pažitu.

Vybírat můžete hnojiva také dle účelu, a to travní hnojivo proti mechům, travní hnojivo proti plevelům, travní hnojivo proti plísním nebo travní hnojivo pro zakládání trávníků. K dispozici máme jarní hnojivo na trávu i podzimní trávníková hnojiva.

K opravdu velkému výběru trávníkových hnojiv vám dokážeme zajistit také prodej vysoce kvalitních travních směsí vlastní produkce. Pokud k tomuto faktu navíc připočtete výhodnou cenu a především rychlost dodání, pak určitě neuděláte chybu, pokud hnojivo objednáte právě u nás.

V případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného hnojiva na trávník, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem. U nás nakoupíte unikátní hnojivo na trávník s dokonalým složením.

Článek o tom, jak správně hnojit trávník

Článek o tom, jak správně aplikovat hnojivo na trávník