Agrostis Trávníky, s.r.o.
Npor. Krále 16
683 01 Rousínov u Vyškova

Tel: 517 370 607
603 950 236, 732 687 628
agrostis@agrostis.cz


Mapa stránek

Hnojivo na trávník

V této kategorii vám nabízíme trávníkové hnojivo, půdní kondicionéry a ostatní druhy hnojiv, která doporučujeme pro zlepšení vitality a podporu růstu vašich rostlin a travních porostů. Jedná se o vysoce kvalitní hnojiva na trávník, která odebíráme od předních výrobců trávníkových hnojiv. S ohledem na poměr ceny a kvality jsme zvolili pro naši distribuci hnojiva COMPO a ICL. Tato hnojiva na trávník patří ke špičce ve svém oboru, o čemž svědčí i velké množství ocenění a pozitivních hodnocení samotných uživatelů.

Nabízíme:

Posledních pár let jsou nejžádanější hnojiva na trávník. Souvisí to s aktuálními trendy v bydlení, kdy stále více majitelů nemovitostí zakládá okrasné zahrady nebo odpočinková travní stanoviště. V případě, že chcete svůj trávník opravdu zelený ideálně po celou sezonu, perfektně vitální a především odolný proti různým nemocem a škůdcům, pak je vhodné investovat do kvalitního trávníkového hnojiva, které vaší trávě pomůže výše uvedené vlastnosti a výsledky zajistit.

Ideální trávníkové hnojivo obsahuje vhodný poměr potřebných hlavních živin, které se podílí na celkové vitalitě travního porostu. Hnojivo na trávu většinou obsahuje prvky jako dusík (pro růst a regeneraci trávy), fosfor (pro růst kořenů), draslík (odolnost trávy proti chorobám, mrazu a suchu), hořčík (podpora fotosyntézy), síra a železo (proti mechu v trávníku), apod.

Odborníci doporučují kombinovat travní hnojivo s půdními kondicionéry, které jsou ideálním prostředkem pro zvýšení živné i vodní kapacity půdy, zlepšují růstovou výkonnost a vhodně podporují rozvoj kořenové soustavy. Doporučujeme vám např. půdní kondicionér Agrosil.

Výběr z nabídky hnojiv na trávník:

Trávníkové hnojivo Basatop Sport
Trávníkové hnojivo Basatop Sport
Hnojivo na trávník Sportica K
Hnojivo na trávník Sportica K
Trávníkové hnojivo Landscaper Pro Pre-Winter
Trávníkové hnojivo Landscaper Pro Pre-Winter
Hnojivo na trávník Sportsmaster Balanced
Hnojivo na trávník Sportsmaster Balanced
Trávníkové hnojivo Floranid Eagle NK
Trávníkové hnojivo Floranid Eagle NK
Hnojivo na trávník Kali Gazon
Hnojivo na trávník Kali Gazon
Trávníkové hnojivo Fertilis Speed
Trávníkové hnojivo Fertilis Speed
Hnojivo na trávník Rasen Floranid
Hnojivo na trávník Rasen Floranid
Trávníkové hnojivo ProTurf 15-5-15
Trávníkové hnojivo ProTurf 15-5-15
Hnojivo na trávník Landscaper Pro Universtar balance
Hnojivo na trávník Landscaper Pro Universtar balance
   

Zobrazit všechny hnojiva na trávník

Proč nakupovat hnojiva na trávník právě u nás?

Ať už se jedná o univerzální hnojiva, nebo naopak o specifické druhy hnojiv typu minerálních, organických, dlouhodobých zásobních, se stabilizátorem dusíku nebo speciálních trávníkových hnojiv, v naší nabídce najdete veškeré potřebné druhy, stačí si jen vhodně vybrat.

Nabízíme jak krátkodobá trávníková hnojiva určená pro řešení akutních problémů trávníku, tak i dlouhodobá hnojiva na trávu, která jsou zásobárnou potřebných živin a jsou schopny udržet se v půdě po dlouhou dobu, aby vhodně podporovala zdraví a růst trávy v průběhu celého roku.

Vybírat můžete hnojiva také dle účelu, a to travní hnojivo proti mechům, travní hnojivo proti plevelům, travní hnojivo proti plísním nebo travní hnojivo pro zakládání trávníků. K dispozici máme jarní hnojivo na trávu i podzimní trávníková hnojiva.

K opravdu velkému výběru trávníkových hnojiv vám dokážeme zajistit také prodej vysoce kvalitních travních směsí vlastní produkce. Pokud k tomuto faktu navíc připočtete výhodnou cenu a především rychlost dodání, pak určitě neuděláte chybu, pokud hnojivo objednáte právě u nás.

V případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného hnojiva na trávník, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Článek o tom, jak správně hnojit trávník

Článek o tom, jak správně aplikovat hnojivo na trávník